HRP-200-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@16.7A - 200.4W
Description +
Search Keywords: HRP20012
  • Part No:
    HRP-200-12
  • Dimension:
    199 x 98 x 38 mm
  • MTBF (Hours):
    209,400(Min)
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V