HRP-150-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@13A - 156W
Description +
Search Keywords: HRP15012
  • Part No:
    HRP-150-12
  • MTBF (Hours):
    238,800(Min)
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • Dimension:
    159 + 10(Max) x 97 x 38 mm