HRP-100-15
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@7A - 105W
Description +
Search Keywords: HRP10015
  • Part No:
    HRP-100-15
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    159 x 97 x 38 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V