HLG-320H-C2800A
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 319.2W - Adj: 114 Vdc @ 2,800mA - Dim: No
Description +
Search Keywords: HLG320HC2800A
  • Part No:
    HLG-320H-C2800A
  • Input/Output Type:
    AC/DC8097
  • Type:
    Constant Current8116
  • Output Type:
    Adjustable
  • Dimming:
    No
  • Maximum Output Power:
    319 W
  • Output Voltage Range:
    57.0 to 114.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    2,800 mA (2.8 A)
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C