HLG-320H-30A
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Curr/Volt - 321W - Adj: 30 Vdc @ 10 -700mA - Dim: No.
Description +
Search Keywords: HLG320H30A
  • Part No:
    HLG-320H-30A
  • COO:
    TW
  • Output Type:
    Adjustable
  • Dimming:
    No
  • Maximum Output Power:
    321 W
  • Output Voltage Range:
    15.0 to 30.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    10,700 mA (10.7 A)
  • Operating Temperature:
    -40 to 90 °C