HLG-320H-24A
MEAN WELL
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr/Volt - 320.16W - Adj: 24 Vdc @ 13 -340mA - Dim: No.
Description +
Search Keywords: HLG320H24A
  • Part No:
    HLG-320H-24A
  • Input/Output Type:
    AC/DC8097
  • Output Type:
    Adjustable
  • Maximum Output Power:
    320 W
  • Output Voltage Range:
    12.0 to 24.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    13,340 mA (13.34 A)
  • Operating Temperature:
    -40 to 90 °C