HLG-120H-C350AB
MEAN WELL
120W Constant Current LED Driver - 175 to 350mA - Io Pot Adjustment - 3 Way Dimming Function
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +