HEP-600-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@40A - 480W
Description +
Search Keywords: HEP60012
  • Part No:
    HEP-600-12
    1
  • DC Input Voltage:
    127 to 373 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    280 x 144 x 48.5 mm