HEP-480-36A
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 36V@13.3A - 478.8W
Description +
Search Keywords: HEP48036A
  • Part No:
    HEP-480-36A
  • DC Input Voltage:
    127 to 431 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 305 V
  • Dimension:
    262 x 125 x 43.8 mm