HEP-480-24A
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@20A - 480W
Description +
Search Keywords: HEP48024A
  • Part No:
    HEP-480-24A
  • AC Input Voltage:
    90 to 305 V
  • DC Input Voltage:
    127 to 431 V
  • Dimension:
    262 x 125 x 43.8 mm