HEP-320-48A
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@6.7A - 321.6W
Description +
Search Keywords: HEP32048A
  • Part No:
    HEP-320-48A
  • AC Input Voltage:
    90 to 305 V
  • Dimension:
    252 x 90 x 43.8 mm
  • DC Input Voltage:
    127 to 431 V