HEP-320-36A
MEAN WELL
The HEP-320-36A is a 320.4W single-output AC/DC switching power supply that provides a 36V DC output for harsh environments.
Description +
Search Keywords: HEP32036A
  • Part No:
    HEP-320-36A
    1
  • AC Input Voltage:
    90 to 305 V
  • Dimension:
    252 x 90 x 43.8 mm
  • DC Input Voltage:
    127 to 431 V