HEP-240-54A
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 54V@4.45A - 240.3W
Description +
Search Keywords: HEP24054A
  • Part No:
    HEP-240-54A
    1
  • AC Input Voltage:
    90 to 305 V
  • Dimension:
    244.2 x 68 x 38.8 mm
  • DC Input Voltage:
    127 to 431 V