HEP-240-24A
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@10A - 240W
Description +
Search Keywords: HEP24024A
  • Part No:
    HEP-240-24A
    1
  • DC Input Voltage:
    127 to 431 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 305 V
  • Dimension:
    244.2 x 68 x 38.8 mm