HEP-185-15A
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@11.5A - 172W
Description +
Search Keywords: HEP18515A
  • Part No:
    HEP-185-15A
    1
  • AC Input Voltage:
    90 to 305 V
  • Dimension:
    228 x 68 x 38.8 mm
  • DC Input Voltage:
    127 to 431 V