HEP-100-54A
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 54V@1.77A - 95.58W
Description +
Search Keywords: HEP10054A
  • Part No:
    HEP-100-54A
    1
  • DC Input Voltage:
    127 to 431 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 305 V
  • Dimension:
    220 x 68 x 38.8 mm