HBG-200-36DA
MEAN WELL
- Const Curr/Volt - 198W - Dim: 5,500mA (5.5 A) - Dim: 36 Vdc @ No --
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: HBG20036DA
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    MEAN WELL
  • 部件编号:
    HBG-200-36DA
  • 计量单位:
  • Style:
    Enclosed
  • Type:
    Constant Current/Voltage
  • Output Type:
    Fixed, Dimmable
  • Dimming:
    DALI
  • Maximum Output Power:
    198 W
  • Output Voltage Range:
    21.6 to 36.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    5,500 mA (5.5 A)
  • Maximum AC Input Voltage:
    305
  • Maximum DC Input Voltage:
    431
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C