EPP-150-27
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 27V@3.71A - 100.17W
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 12/31/2026
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: EPP15027
especificação +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • fornecedor:
    MEAN WELL
  • Número do item:
    EPP-150-27
  • Unidade de medida:
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 29 mm