EPP-150-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@8.4A - 100.8W
Description +
Search Keywords: EPP15012
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    EPP-150-12
  • Unit of Measure:
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 29 mm