ELG-75-C350DA-3Y
MEAN WELL
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr - 74.9W - Fixed: 224 Vdc (OC) @ 350mA - Dim: DALI
Description +
Search Keywords: ELG75C350DA3Y
  • Part No:
    ELG-75-C350DA-3Y
  • Output Type:
    Fixed, Dimmable
  • Dimming:
    DALI
  • Maximum Output Power:
    74 W
  • Output Voltage Range:
    107.0 to 214.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    350 mA (0.35 A)
  • Minimum DC Input Voltage:
    127
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C