DDRH-30-48DR
MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - DIN Rail Mount 30W 150-1500Vin 48V 0.625A DIN Rail mnt
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +