DDRH-15-15DR
MEAN WELL
15W 15V 1A High-Reliability DC-DC Converter Ultra-Wide Input 150-1500V DIN Rail
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +