- ST723B3802
ST723B3802
Marathon Special Products
Conn Feed-Through Terminal Block 2 POS 25.4mm Screw ST Cable Mount 380A
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: ST723B3802
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Marathon Special Products
Part No:ST723B3802
Alias/AKA:7236402
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536908585
COO:US
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Type:Feed-Through Terminal Block
Mounting:Cable Mount
Gender:N/A
Termination Method:Screw
Pitch:25.4 mm
Maximum Current Rating:380 A