- 6J400A3BFBD
6J400A3BFBD
Marathon Special Products
Terminal Block - 3 Pole - 400A - 600V - Class J Fuse Holder.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description