- 599-GP-3/4ST-12
599-GP-3/4ST-12
Marathon Special Products
Conn Barrier Strip 12 POS 9.5mm Solder Panel Mount 15A
Description
Search Keywords: 599GP34ST12
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Marathon Special Products
Part No:599-GP-3/4ST-12
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Type:Barrier Strip
Mounting:Panel Mount
Gender:N/A
Termination Method:Solder
Pitch:9.5 mm
Number of Circuits:12
Maximum Voltage Rating:150 V
Maximum Current Rating:15 A