SCE120MA3CP1S
Mallory Sonalert
Audio 48VAC 120VAC 40mA 75dBA 2400Hz to 3400Hz Panel Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +