PK-35N29W-48VQ
Mallory Sonalert
Audio Indicator Piezo 9VDC 50VDC 20mA 48VDC 90dBA 2400Hz to 3400Hz Through Hole Wire Lead Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PK35N29W48VQ
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Mallory Sonalert
  • Part No:
    PK-35N29W-48VQ
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    9 VDC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    50 VDC
  • Product Diameter:
    42 mm