PK-26N04W-24VQ
Mallory Sonalert
Audio Indicator Piezo 20VDC 28VDC 25mA 24VDC 90dBA Through Hole Wire Lead Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PK26N04W24VQ
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Mallory Sonalert
  • Part No:
    PK-26N04W-24VQ
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    20 VDC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    28 VDC
  • Product Diameter:
    26 mm