PK-12N40PEDGQ
Mallory Sonalert
Audio Indicator Piezo 3VDC 15VDC 12mA 12VDC 83dBA 3600Hz to 4600Hz Through Hole Pin Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PK12N40PEDGQ
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Mallory Sonalert
  • Part No:
    PK-12N40PEDGQ
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    3 VDC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    15 VDC
  • Product Diameter:
    13.8 mm