D71ZOV511HC
Maida/Songtian
MOV - HC, 11mm, 510VAC, 6000A Imax (aka 01-1429)
Description +
Search Keywords: D71ZOV511HC
  • Part No:
    D71ZOV511HC
  • Varistor Voltage:
    722 V to 881 V