D71ZOV321HC
Maida/Songtian
MOV - HC, 11mm, 320VAC, 6000A Imax (aka 01-1423)
Description +
Search Keywords: D71ZOV321HC
  • Part No:
    D71ZOV321HC
  • Varistor Voltage:
    453 V to 553 V