D71ZOV131HC
Maida/Songtian
MOV - HC, 11mm, 130VAC, 6000A Imax (aka 01-1416)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: D71ZOV131HC
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Maida/Songtian
  • Part No:
    D71ZOV131HC
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
    500
  • Varistor Voltage:
    184 V to 224 V