- 25FM751K
25FM751K
Maida/Songtian
MOV - Thermally Protected, 25mm, 460VAC, 15000A Imax (aka 01-2458)
Description
Search Keywords: 25FM751K
Supplier:Maida/Songtian
Part No:25FM751K
50 -
Varistor Voltage:675 V to 825 V