- 25FM271K
25FM271K
Maida/Songtian
MOV - Thermally Protected, 25mm, 175VAC, 15000A Imax (aka 01-2447)
Description
Search Keywords: 25FM271K
Supplier:Maida/Songtian
Part No:25FM271K
50 -
Varistor Voltage:243 V to 297 V