- 25FM201K
25FM201K
Maida/Songtian
MOV - Thermally Protected, 25mm, 130VAC, 15000A Imax (aka 01-2467)
Description
Search Keywords: 25FM201K
Supplier:Maida/Songtian
Part No:25FM201K
50 -
Varistor Voltage:185 V to 225 V