- 25FE751K
25FE751K
Maida/Songtian
MOV - Thermally Protected, 25mm, 460VAC, 15000A Imax (aka 01-2435)
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 25FE751K
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Maida/Songtian
Part No:25FE751K
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533404000
COO:CN
Supplier Standard Pack:
50 -
Varistor Voltage:675 V to 825 V