- 20FN751K
20FN751K
Maida/Songtian
MOV - Thermally Protected, 20mm, 460VAC, 10000A Imax (aka 01-2412)
Description
Search Keywords: 20FN751K
Supplier:Maida/Songtian
Part No:20FN751K
100 -
Varistor Voltage:675 V to 825 V