- 20FE271K
20FE271K
Maida/Songtian
MOV - Thermally Protected, 20mm, 175VAC, 10000A Imax (aka 01-2353)
Description
Search Keywords: 20FE271K
Supplier:Maida/Songtian
Part No:20FE271K
100 -
Varistor Voltage:243 V to 297 V