- 20FE221K
20FE221K
Maida/Songtian
MOV - Thermally Protected, 20mm, 140VAC, 10000A Imax (aka 01-2351)
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 20FE221K
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Maida/Songtian
Part No:20FE221K
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533404000
COO:CN
Supplier Standard Pack:
100 -
Varistor Voltage:198 V to 242 V