- 14FM751K
14FM751K
Maida/Songtian
MOV - Thermally Protected, 14mm, 460VAC, 6000A Imax (aka 01-2312)
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 14FM751K
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Maida/Songtian
Part No:14FM751K
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533404000
COO:CN
Supplier Standard Pack:
200 -
Varistor Voltage:675 V to 825 V