GMFJ100C03-300-66NB
LOVATO Electric Inc.
KIT: UL 98 Fusible Disconnect Switch, 3 Pole, 100A, J Fuse Class, C03, 300mm sh | LOVATO Electric GMFJ100C0330066NB
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +