11BG1210A12060
LOVATO Electric Inc.
Three-Pole Contactor, IEC 12A, AC Coil 60Hz, 120 VAC, 1NO Aux Contact | LOVATO Electric 11BG1210A12060
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +