Four-Pole Contactor, IEC 70A, AC Coil 60Hz, 230 VAC | LOVATO Electric BF40T4A23060
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +