Three-Pole Contactor, IEC 25A, AC Coil 60Hz, 120 VAC, 1NO Aux Contact | LOVATO Electric BF2510A12060
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +