Three-Pole Contactor, IEC 12A, AC Coil 60Hz, 460 VAC, 1NO Aux Contact | LOVATO Electric BF1210A46060
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +