11BG0910A02460
LOVATO Electric Inc.
Mini Contactor, 3-P N/O, 24VAC Coil, Incl's 1NO Aux Contact, Screw Term, AC1=20A, AC3=9A, Bg0910A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +