- CCMR025.TXP
CCMR025.TXP
Littelfuse Industrial Products
Fuse 600V T/D Class Cc 25A Rohs
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: CCMR025TXP
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Littelfuse Industrial Products
Part No:CCMR025.TXP
Alias/AKA:CCMR025P
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
10
Product Guides
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
4
Ships today, if you order in
Buy all 4 in-stock or the regular minimum order quantity of 10