PTS636SK43SMTRLFS
Littelfuse/C&K
Tactile SW Tact 50mA 12VDC 6.0x3.5 4.3mm H
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +