RPLH16-02-02-02
Ledtronics
LED Panel Mount - Relampable - Rear Mount - 5/8"(16mm) Mtg Dia - Amber - 130Vdc/120Vac
Description +
Search Keywords: RPLH16020202
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Ledtronics
  • Part No:
    RPLH16-02-02-02
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Mounting:
    Panel
  • Dimension:
    54.1 x 25.4 x 40.6 mm