T353E225K050AS
KEMET Electronics
Tantalum Through-Hole Capacitor - Radial - 2.2uF 10% - 50VDC - 0.2 in Lead Spacing - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +